Vis kun kampprogram   Vis/skjul stilling   Vis/skjul resultater
STILLING - petanque Vinter 2019 - 2020, Pulje 1

 HoldKampeVUTScorePoint
1.   Steen Pedersen14905 164 - 131 18
2.   Lillian Andersen14905 148 - 146 18
3.   Poul Erik Andersen12804 133 - 103 16
4.   Frida Hansen15807 168 - 151 16
5.   Klaus Krop13805 141 - 125 16
6.   Lene Bager14707 152 - 135 14
7.   Inger Skov15708 141 - 158 14
8.   Lars Bolgan Ginnerup6501 70 - 49 10
9.   Erna Høgh12507 114 - 123 10
10.   Gurli Tranbjerg14509 144 - 162 10
11.   Erik Ærensgaard154011 126 - 178 8
12.   Preben Agersol5302 48 - 45 6
13.   Allan S. Nielsen8305 74 - 93 6
14.   Britt Andersen8206 79 - 99 4

Resultat og komplet kampprogram - petanque Vinter 2019 - 2020, Pulje 1

Vis/skjul stilling

Kp.Dato/TidBane.Hjemme/UdeResultat
1 13-10-2019 - 10:00 1 Erna Høgh & Erik Ærensgaard - Poul Erik Andersen & Inger Skov 4 - 13
2 13-10-2019 - 10:00 1 Klaus Krop & Frida Hansen - Steen Pedersen & Gurli Tranbjerg 13 - 6
3 13-10-2019 - 10:00 1 Lillian Andersen & Allan S. Nielsen - Britt Andersen 13 - 10
4 13-10-2019 - 11:00 1 Steen Pedersen & Lillian Andersen - Poul Erik Andersen & Britt Andersen 13 - 12
5 13-10-2019 - 11:00 1 Klaus Krop & Erik Ærensgaard - Inger Skov & Erna Høgh 8 - 13
6 13-10-2019 - 11:00 1 Preben Agersol & Frida Hansen - Gurli Tranbjerg & Allan S. Nielsen 13 - 8
7 27-10-2019 - 10:00 1 Erna Høgh & Allan S. Nielsen - Klaus Krop & Gurli Tranbjerg 13 - 8
8 27-10-2019 - 10:00 1 Poul Erik Andersen & Lillian Andersen & Lene Bager - Inger Skov & Frida Hansen & Erik Ærensgaard 13 - 12
9 27-10-2019 - 11:00 1 Lene Bager & Erna Høgh & Allan S. Nielsen - Klaus Krop & Inger Skov & Gurli Tranbjerg 12 - 13
10 27-10-2019 - 11:00 1 Lillian Andersen & Frida Hansen - Poul Erik Andersen & Erik Ærensgaard 13 - 3
1 10-11-2019 - 10:00 1 Preben Agersol & Inger Skov - Klaus Krop & Lene Bager 0 - 13
1 10-11-2019 - 10:00 1 Britt Andersen & Steen Pedersen & Gurli Tranbjerg - Allan S. Nielsen & Frida Hansen & Erik Ærensgaard 13 - 11
1 10-11-2019 - 11:00 1 Frida Hansen & Britt Andersen - Erik Ærensgaard & Gurli Tranbjerg 13 - 10
1 10-11-2019 - 11:00 1 Preben Agersol & Lene Bager & Steen Pedersen - Inger Skov & Klaus Krop & Allan S. Nielsen 13 - 3
1 24-11-2019 - 10:00 1 Gurli Tranbjerg & Steen Pedersen - Erna Høgh & Lars Bolgan Ginnerup 13 - 5
1 24-11-2019 - 10:00 1 Poul Erik Andersen & Allan S. Nielsen - Klaus Krop & Frida Hansen 13 - 10
1 24-11-2019 - 10:00 1 Lillian Andersen & Inger Skov - Klaus Krop & Frida Hansen 9 - 13
1 24-11-2019 - 11:00 1 Lars Bolgan Ginnerup & Steen Pedersen - Erna Høgh & Poul Erik Andersen 13 - 9
1 24-11-2019 - 11:00 1 Lene Bager & Gurli Tranbjerg - Lillian Andersen & Frida Hansen 10 - 13
1 24-11-2019 - 11:00 1 Erik Ærensgaard & Allan S. Nielsen - Inger Skov & Klaus Krop 1 - 13
1 08-12-2019 - 10:00 1 Gurli Tranbjerg & Frida Hansen - Erik Ærensgaard & Lene Bager 9 - 13
1 08-12-2019 - 10:00 1 Erna Høgh & Lillian Andersen - Poul Erik Andersen & Steen Pedersen & Lene Bager 5 - 13
1 08-12-2019 - 11:00 1 Inger Skov & Erik Ærensgaard - Poul Erik Andersen & Erna Høgh 1 - 13
1 08-12-2019 - 11:00 1 Steen Pedersen & Frida Hansen - Lene Bager & Lillian Andersen & Gurli Tranbjerg 13 - 6
1 02-02-2020 - 10:00 1 Lene Bager & Frida Hansen & Steen Pedersen - Preben Agersol & Erik Ærensgaard & Inger Skov 8 - 13
1 02-02-2020 - 10:00 1 Britt Andersen & Gurli Tranbjerg - Lillian Andersen & Klaus Krop 11 - 13
1 02-02-2020 - 11:00 1 Britt Andersen & Erik Ærensgaard & Preben Agersol - Gurli Tranbjerg & Lillian Andersen & Inger Skov 9 - 13
1 02-02-2020 - 11:00 1 Steen Pedersen & Frida Hansen - Lene Bager & Klaus Krop 11 - 13
1 16-02-2020 - 10:00 1 Steen Pedersen & Lene Bager - Poul Erik Andersen & Inger Skov 12 - 13
1 16-02-2020 - 10:00 1 Erna Høgh & Lillian Andersen - Lars Bolgan Ginnerup & Erik Ærensgaard 7 - 13
1 16-02-2020 - 11:00 1 Erik Ærensgaard & Erna Høgh - Lars Bolgan Ginnerup & Steen Pedersen 7 - 13
1 16-02-2020 - 11:00 1 Inger Skov & Lillian Andersen - Poul Erik Andersen & Lene Bager 4 - 13
1 01-03-2020 - 10:00 1 Britt Andersen & Klaus Krop - Frida Hansen & Steen Pedersen 8 - 13
1 01-03-2020 - 10:00 1 Inger Skov & Gurli Tranbjerg - Lillian Andersen & Erik Ærensgaard 11 - 13
1 01-03-2020 - 10:00 1 Erna Høgh & Lars Bolgan Ginnerup - Poul Erik Andersen & Lene Bager 13 - 5
1 01-03-2020 - 11:00 1 Klaus Krop & Erna Høgh - Inger Skov & Steen Pedersen 13 - 10
1 01-03-2020 - 11:00 1 Gurli Tranbjerg & Lars Bolgan Ginnerup - Lene Bager & Erik Ærensgaard 13 - 8
1 01-03-2020 - 11:00 1 Poul Erik Andersen & Lillian Andersen - Britt Andersen & Frida Hansen 13 - 3