Vis kun kampprogram   Vis/skjul stilling   Vis/skjul resultater
STILLING - petanque Vinter 2019 - 2020, Pulje 1

 HoldKampeVUTScorePoint
1.   Steen Pedersen8701 97 - 64 14
2.   Frida Hansen11704 133 - 104 14
3.   Lene Bager8503 93 - 68 10
4.   Poul Erik Andersen8503 89 - 71 10
5.   Klaus Krop9504 94 - 80 10
6.   Lillian Andersen8503 85 - 86 10
7.   Inger Skov9405 77 - 90 8
8.   Erna Høgh8305 74 - 82 6
9.   Allan S. Nielsen8305 74 - 93 6
10.   Gurli Tranbjerg10307 96 - 119 6
11.   Preben Agersol3201 26 - 24 4
12.   Britt Andersen4202 48 - 47 4
13.   Lars Bolgan Ginnerup2101 18 - 22 2
14.   Erik Ærensgaard9108 63 - 113 2

Resultat og komplet kampprogram - petanque Vinter 2019 - 2020, Pulje 1

Vis/skjul stilling

Kp.Dato/TidBane.Hjemme/UdeResultat
1 13-10-2019 - 10:00 1 Erna Høgh & Erik Ærensgaard - Poul Erik Andersen & Inger Skov 4 - 13
2 13-10-2019 - 10:00 1 Klaus Krop & Frida Hansen - Steen Pedersen & Gurli Tranbjerg 13 - 6
3 13-10-2019 - 10:00 1 Lillian Andersen & Allan S. Nielsen - Britt Andersen 13 - 10
4 13-10-2019 - 11:00 1 Steen Pedersen & Lillian Andersen - Poul Erik Andersen & Britt Andersen 13 - 12
5 13-10-2019 - 11:00 1 Klaus Krop & Erik Ærensgaard - Inger Skov & Erna Høgh 8 - 13
6 13-10-2019 - 11:00 1 Preben Agersol & Frida Hansen - Gurli Tranbjerg & Allan S. Nielsen 13 - 8
7 27-10-2019 - 10:00 1 Erna Høgh & Allan S. Nielsen - Klaus Krop & Gurli Tranbjerg 13 - 8
8 27-10-2019 - 10:00 1 Poul Erik Andersen & Lillian Andersen & Lene Bager - Inger Skov & Frida Hansen & Erik Ærensgaard 13 - 12
9 27-10-2019 - 11:00 1 Lene Bager & Erna Høgh & Allan S. Nielsen - Klaus Krop & Inger Skov & Gurli Tranbjerg 12 - 13
10 27-10-2019 - 11:00 1 Lillian Andersen & Frida Hansen - Poul Erik Andersen & Erik Ærensgaard 13 - 3
1 10-11-2019 - 10:00 1 Preben Agersol & Inger Skov - Klaus Krop & Lene Bager 0 - 13
1 10-11-2019 - 10:00 1 Britt Andersen & Steen Pedersen & Gurli Tranbjerg - Allan S. Nielsen & Frida Hansen & Erik Ærensgaard 13 - 11
1 10-11-2019 - 11:00 1 Frida Hansen & Britt Andersen - Erik Ærensgaard & Gurli Tranbjerg 13 - 10
1 10-11-2019 - 11:00 1 Preben Agersol & Lene Bager & Steen Pedersen - Inger Skov & Klaus Krop & Allan S. Nielsen 13 - 3
1 24-11-2019 - 10:00 1 Gurli Tranbjerg & Steen Pedersen - Erna Høgh & Lars Bolgan Ginnerup 13 - 5
1 24-11-2019 - 10:00 1 Poul Erik Andersen & Allan S. Nielsen - Klaus Krop & Frida Hansen 13 - 10
1 24-11-2019 - 10:00 1 Lillian Andersen & Inger Skov - Klaus Krop & Frida Hansen 9 - 13
1 24-11-2019 - 11:00 1 Lars Bolgan Ginnerup & Steen Pedersen - Erna Høgh & Poul Erik Andersen 13 - 9
1 24-11-2019 - 11:00 1 Lene Bager & Gurli Tranbjerg - Lillian Andersen & Frida Hansen 10 - 13
1 24-11-2019 - 11:00 1 Erik Ærensgaard & Allan S. Nielsen - Inger Skov & Klaus Krop 1 - 13
1 08-12-2019 - 10:00 1 Gurli Tranbjerg & Frida Hansen - Erik Ærensgaard & Lene Bager 9 - 13
1 08-12-2019 - 10:00 1 Erna Høgh & Lillian Andersen - Poul Erik Andersen & Steen Pedersen & Lene Bager 5 - 13
1 08-12-2019 - 11:00 1 Inger Skov & Erik Ærensgaard - Poul Erik Andersen & Erna Høgh 1 - 13
1 08-12-2019 - 11:00 1 Steen Pedersen & Frida Hansen - Lene Bager & Lillian Andersen & Gurli Tranbjerg 13 - 6